You are currently viewing Szczególnie polecane

Szczególnie polecane

  • Post category:Aktualności

Polecamy szkolenia, które zaplanowaliśmy na listopad:

1. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu, szkole i placówce – organizacja, realizacja i dokumentowanie zgodnie z aktualnymi zmianami w przepisach prawa.Podczas tego szkolenia dokładnie omówimy zadania szkoły i przedszkola w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, jej prawidłowym zaplanowaniu i realizacji,
podpowiemy jak zaplanować wsparcie dla każdego ucznia, przedstawimy dokumentację niezbędną w zakresie pomocy psychologiczno – pedagogicznej, zwrócimy też uwagę na współpracę z rodzicami i podmiotami zewnętrznymi.
Przypomnimy, jak prawidłowo zrealizować priorytet MEN:
„Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz wsparcia psychologiczno – pedagogicznego wszystkim uczniom z uwzględnieniem zróżnicowania ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych”.

Na szkolenie zapraszamy 12 listopada 2020 r. godzinach 9.00 – 13.00

2. Zapraszamy też na szkolenie „ Pracownicze Plany Kapitałowe - co powinien wiedzieć pracodawca i pracownik”Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to system długoterminowego oszczędzania na cele emerytalne wspierany przez państwo, z którego po zakończeniu aktywności zawodowej ma być wypłacana dodatkowa część emerytury. Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić udział w Pracowniczym Planie Kapitałowym, jeśli zatrudnia przynajmniej jedną osobę. A ta podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu emerytalnemu i rentowemu do ZUS.
Podczas szkolenia dowiecie się Państwo od kiedy obowiązuje PPK, kogo obowiązuje, jakie formy zatrudnienia obejmuje PPK, czy dotyczą wszystkich pracowników, czy są jakieś ograniczenia wiekowe. Te i szereg innych informacji otrzymacie Państwo podczas szkolenia.

Na szkolenie zapraszamy 20 listopada 2020 r. godzinach 9.00 – 13.00

3. Serdecznie zapraszamy też na cykl szkoleń dotyczących „Oceny pracy nauczyciela i dyrektora”, który rozpoczynamy już 6 listopada w godzinach 9.00-13.00.


To, co wyróżnia te szkolenia, to opracowanie dla każdego województwa przykładowych arkuszy samooceny, które pozwolą dyrektorowi sumiennie przygotować się do oceny pracy i otrzymać wysoką ocenę. Arkusze są opracowane odrębnie dla dyrektorów szkół i przedszkoli .

Zapraszamy Państwa.

Koszt tego szkolenia wynosi 250 złotych od osoby.

  • Prosimy Państwa o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień.
    Na Wasze adresy będziemy wysyłać bezpośredni link do szkolenia online.
    Link do webinaru otrzymacie na dzień przed szkoleniem.
  • Aby dołączyć do spotkania, należy przed szkoleniem kliknąć w przesłany link oraz wypełnić pola tekstowe: imię i nazwisko oraz adres mailowy.
  • Po wypełnieniu pól zostaniecie Państwo przekierowani do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, prezentacja oraz czat za pomocą którego możecie się kontaktować z prowadzącym i innymi uczestnikami.
  • W trakcie szkolenia otrzymacie Państwo link do materiałów przygotowanych przez wykładowcę, po szkoleniu elektroniczny certyfikat oraz fakturę.